Serwis Drukarek Jacek Kopa 600550618

O firmie
Oferta
Serwis
Sprzedaż
Sklep online
Kontakt
     

Drukarki laserowe

W chwili obecnej na polskim rynku dostępne są cztery podstawowe typy drukarek. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji mogą Państwo zaopatrzyć się w drukarkę laserową, igłową, atramentową bądź też termiczną. Dodatkowo pośród urządzeń laserowych oraz atramentowych dostępne są drukarki GDI. Warto nadmienić, iż typem urządzenia, które cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów są m. in. drukarki laserowe. Dlaczego?

Drukarki laserowe stanowią najpopularniejszy typ urządzeń z uwagi na sporą ilość zalet. Sprzęty tego rodzaju odznaczają się bowiem bardzo cichą pracą oraz wysoką jakością oferowanych wydruków. Co więcej, dają one możliwość tworzenia wydruków na zróżnicowanej powierzchni, na przykład na papierze czy też folii. W praktyce ograniczeniem jest z reguły wytrzymałość wspomnianego materiału na wysoką temperaturę wtapiania.

W przypadku drukarek laserowych istnieje możliwość używania trybu ekologicznego, który w znacznym stopniu oszczędza toner jednocześnie umożliwiając otrzymanie satysfakcjonującej jakości wydruków. Kolejną z zalet drukarek laserowych jest wbudowana kość pamięci z czcionkami wektorowymi.

A wady opisywanych urządzeń? No cóż, w praktyce niewątpliwym minusem rozwiązania jest stosunkowo wysoka cena. Niemniej jednak istnieje sprawdzony sposób na obniżenie kosztów zakupu. Wystarczy, że skorzystają Państwo z naszej oferty i zdecydują się na zakup używanej drukarki laserowej z bardzo niskim stanem licznika wydruków, pełnym nowym tonerem drukującym oraz gwarancją w naszym serwisie. Warto dodać, iż wszystkie, sprzedawane przez nas sprzęty są po kompleksowym przeglądzie technicznym. Dodatkowo zawsze - jeśli jest taka potrzeba - wymieniamy podzespoły ulegające szybkiemu zużyciu.


Drukarki laserowe | Naprawa drukarek | Serwis drukarek | Tonery do drukarek
Jacek Kopa - Laser Service - 93-302 Łódź, ul. Czytelnicza 15 | Tel. 600 550 618