Serwis Drukarek Jacek Kopa 600550618

O firmie
Oferta
Serwis
Sprzedaż
Sklep online
Kontakt
     

Naprawa i serwis drukarek

Od 1993 roku do chwili obecnej z dużym powodzeniem serwisujemy Państwa sprzęt biurowy. Naprawa i serwis drukarek odbywa się w siedzibie naszej firmy w Łodzi lub na miejscu wskazanym przez klienta. Oferujemy usługi takie jak pogwarancyjny serwis drukarek, naprawa drukarek, przeglądy techniczne oraz konserwacyjne. Udzielamy gwarancji na swoje usługi i gwarantujemy Państwu najwyższą ich jakość.

Obsługujemy duże firmy i instytucje państwowe oraz klientów detalicznych. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Jesteśmy terminowi i zawsze dbamy o to, aby współpraca z klientem odbywała się bezproblemowo - stawiamy na klarowną komunikację i atrakcyjną ofertę z zakresu takiego jak serwis drukarek i naprawa drukarek.

Proponujemy Państwu tradycyjne przeglądy techniczne oraz okresowe konserwacje, które wydłużą czas pracy urządzeń biurowych. Należy pamiętać o tym, że każdy sprzęt komputerowy wymaga ich tak samo jak samochód, którego używamy tak często, jak drukarek czy urządzeń wielofunkcyjnych. Zabiegi konserwacyjne z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, a także regularna regeneracja tonerów to podstawa działań mających na celu przedłużenie żywotności naszego sprzętu.

Praca w Twoim biurze zatrzymała się, bo musisz oddać drukarkę do serwisu? Wszystkim klientom oferujemy możliwość wypożyczenia drukarki zastępczej na czas naprawy. Dzięki temu awaria sprzętu biurowego nie przeszkodzi Twojej firmie w normalnym funkcjonowaniu.

Naprawa drukarek to nie jedyny obszar naszej działalności. Na potrzeby biur na terenie województwa łódzkiego oferujemy dzierżawę sprzętu biurowego - drukarek laserowych i igłowych, a także urządzeń wielofunkcyjnych. Jeśli okresowo potrzebujesz dodatkowego sprzętu - zadzwoń i zamów odpowiednie urządzenia.

Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty oraz atrakcyjne umowy serwisowe czy dzierżawy. Na swoje usługi udzielamy gwarancji, abyście mieli Państwo pewność, że wykonane przez nas naprawy są skuteczne. Korzystając z naszych umiejętności i doświadczenia, możecie znacząco wydłużyć czas eksploatacji Twojej drukarki lub innego sprzętu biurowego.


   - Naprawy pogwarancyjne - Przeglądy techniczne - Konserwacje - Regeneracja tonerów - Umowy serwisowe -
Drukarki laserowe | Naprawa drukarek | Serwis drukarek | Tonery do drukarek
Jacek Kopa - Laser Service - 93-302 Łódź, ul. Czytelnicza 15 | Tel. 600 550 618